Menu
Tomasz Świtalski

Tomasz Świtalski


Jestem założycielem firmy. Zdobyłem wykształcenie wyższe muzyczne, ekonomiczne i pedagogiczne.
Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych jako muzyk (perkusista) współpracowałem z wieloma czołowymi artystami polskiej sceny rozrywkowej występując zarówno w kraju jak i za granicą.
Po okresie transformacji od wczesnych lat dziewięćdziesiątych, wobec pogarszającej się sytuacji na rynku artystycznym próbowałem swych sił w szkolnictwie a także w rozwijającym się wówczas dynamicznie handlu, pracując w branży meblowej i motoryzacyjnej. Od 1997 związałem się ściśle z rynkiem ubezpieczeniowym . Jestem przedstawicielem pokolenia, które zdobywało doświadczenia i rozwijało karierę zawodową w ciekawym ale i trudnym zarazem, przełomowym okresie naszej rzeczywistości, kiedy byliśmy postawieni wobec wielokrotnej konieczności podejmowania dramatycznych decyzji zmiany branży zawodowej. Stanowi to niewątpliwie naszą siłę i daje nam umiejętność reagowania na sytuacje kryzysowe.

Izabela Borowska

Izabela Borowska


Jestem współzałożycielką agencji, absolwentką Ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Początek mojego życia zawodowego przypadł na trudny okres wczesnych lat dziewięćdziesiątych, kiedy to wszyscy uczyliśmy się poruszania i egzystowania w raczkującej wówczas gospodarce rynkowej.
Wobec upadającego przemysłu i rosnącego bezrobocia zdobywałam doświadczenie na rynku tekstylnym i odzieżowym, ale także szlifowałam wiedzę ekonomiczną pracując w wielu firmach jako księgowa.
Od 2003 roku związałam się z branżą ubezpieczeniową. Od tego czasu jako multiagent, wraz z Tomaszem Świtalskim, współpracuję z wieloma firmami działającymi na rodzimym rynku ubezpieczeniowym.

Nasi pracownicy

Anna Sokołowska oraz Krzysztof Borowski lojalnie współpracują z nami od wielu lat sumiennie wykonując zakres swoich obowiązków. Wnoszą do naszej firmy dobrą atmosferę i zapewniają sprawne jej funkcjonowanie.

Nasi Pracownicy Nasi Pracownicy

Zapewniamy Państwu

  • pełną ofertę ubezpieczeń w jednym miejscu,
  • pomoc w określeniu potrzeb ubezpieczeniowych - doborze odpowiedniego wariantu oraz zakresu ochrony po uprzedniej analizie ryzyka w działalności gospodarczej i w życiu prywatnym,
  • wybór optymalnej oferty i wariantu ubezpieczeniowego,
  • pomoc w wypełnieniu formularzy, wypowiedzeń umów,
  • pomoc w administrowaniu polis: wprowadzanie zmian,
  • przypominanie o terminach płatności rat, odnowieniu
  • ubezpieczenia w rocznicę polisy.
Zapewniamy Państwu